Vaikų ir jaunimo (6-17 m.) vasaros poilsio stovykla "Merkurijus"

Kas gali būti įdomiau už naktinį žygį, skaniau už košę su netyčia įkritusiu uodu ar lauže keptas bulves, smagiau už vakarones bei siautulingas sportines varžybas?

Stovyklavietės vieta:

Kauno r., Vilkija, Čekiškės g. 128

Mob. tel.: 8 (699) 15358

Parama stovyklai

Apie stovyklą "Merkurijus"

Kas gali būti įdomiau už naktinį žygį, skaniau už košę su netyčia įkritusiu uodu ar lauže keptas bulves, smagiau už vakarones bei siautulingas sportines varžybas?


Tai tik dalelė įvardintų įspūdžių, kuriuos patiriate atvykę stovyklauti į vis tobulėjančią neformalaus ugdymo programose, bet ir savo tradicijas tęsiančią „Merkurijaus“ stovyklą, dešimtmečius gyvavusią Kačerginėje.


Stovykloje dirba patyrę grupių vadovai, turintys gebėjimų organizuoti vaikų poilsį, vesti įdomius renginius, meninius ir sportinius būrelius, įvairius atrakcionus, viktorinas, mokantys perteikti savo žinias, nukreipiančias stovyklautojus sveikai gyvensenai bei aktyviam sportui. Vaikai lavinami ir prusinami įdomiuose būreliuose bei daugybėje sporto šakų.


Vaikų laukia nuostabi Lietuvos gamta, unikalios architektūrinės, kultūrinės vietovės, turistiniai žygiai ir ekskursijos.
VIETA


Nuostabus miestas - amfiteatras ant vingiuojančio Nemuno kranto – Vilkija. Dėka turtingos architektūros, piliakalnių, nuostabaus kraštovaizdžio pasijusite tarsi Mažojoje Šveicarijoje. Pasinaudodami šia unikalia kultūrine Lietuvos vieta, organizuosime:

Turistiniai žygiai ir ekskursijos: Urbanistinis kultūros paveldas – Vilkijos senamiestis, bažnyčios, muziejai, paminklai, draustiniai, turistinis žygis Nemuno turistinės trasos dalimi – Vilkijos kilnojamąja prieplauka, edukacinės ekskursijos į Raudonės pilį ir Raudondvario dvarą.

Pasikviesime daug svečių pasidalinti savo asmenine patirtimi siekiant karjeros, padiskutuoti įvairiomis jums aktualiomis temomis, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Kad žodžiai pavirstų kūnu, stovyklautojai galės mėginti, ar pasinerti visa galva į mėgstamas ar dar nepažintas edukacinių būrelių veiklas. O jų visa puokštė – dailieji amatai, dailė ir floristika, etiketas, maisto kultūra, gaminimas, mažasis mėgėjų teatras, automobilizmo technikos pradmenys, vadoviukų kursai, chorinis, solinis dainavimas, miksuoti kovos menai, įvairių šakų sportas – stalo tenisas, krepšinis, tinklinis, kvadratas, plaukimas, futbolas, smiginis.

Tai intensyvi, kupina įvykių diena, bet dar laukia nuostabūs vakarai – koncertai, diskotekos, šventės – Neptūno, Miško, Spalvų, Atvirkštukų, Talentų, Draugų ir kt.

Dėmesio Tėveliams, Seneliams, Globėjams ir visiems artimiesiems – viena pamainos diena skirta jums.

Tai paroda, koncertas, draugiškos varžybos, piknikas. Ir dar daug staigmenų, kurias organizuois ir pristatys jums stovyklautojai.

Visas kitas dienas Tėveliai galės ramiai dirbti ir ilsėtis, nes jų vaikais rūpinsis ilgametę darbo patirtį vasaros stovyklose turintys pedagogai, psichologai, naujų idėjų kupini baigiamųjų kursų studentai, visą parą dirbs medikas, sporto vadovas bei renginių organizatorius.

Po šios vasaros jums dar ilgai liks nuostabūs prisiminimai, įgytos žinios, nauji draugai , mielos dovanos ir jūsų darbeliai bei įvertinimai.


MAITINIMAS


4 kartus per dieną. Ruošiamas ir vegetarinis meniu. Registruojantis prašome informuoti, jei toks jums aktualus.


APGYVENDINIMAS


2-3-4 vietų kambariai, WC ir prausyklos dviems kambariams, dušai koridoriuje.


MAUDYNĖS


Maudynės visuomeniniame pliaže Nemuno upėje, griežtai laikantis patvirtintų vaikų maudymosi instrukcijų.

Susidarius grupei už papildomą mokestį organizuosime stovyklautojų atvežimą ir parvežimą. Norint užsakyti šią paslaugą, prašome informuoti ne vėliau kaip iki gegužės 15 dienos.

STOVYKLOS TAISYKLĖS


STOVYKLOS DALYVIO (STOVYKLAUTOJO) ĮSIPAREIGOJIMAI


 1. Laikytis programoje nustatytos dienotvarkės ir stovyklos tvarkos.
 2. Stovyklos metu laikytis drausmės bei vadovų nurodymų.
 3. Saugoti savo sveikatą bei nekenkti kitiems.
 4. Atlyginti stovyklos metu stovyklos organizatoriui ar/ir kitiems stovyklos dalyviams padarytą žalą.
 5. Apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų stovyklos laikotarpiui ir draudimo poliso kopiją atsivežti į stovyklą.
 6. Nesivežti mobiliojo telefono, kitų elektroninių aparatų (žaidimų, ausinukų, mp3, ir pan.), išskyrus tuos atvejus, jei šie prietaisai reikalingi programai. Atsivežus šių daiktų į stovyklą, juos reikia atiduoti viršininkei, kuri, pasibaigus stovyklavimo laikui, juos grąžins.
 7. Nesivežti greitai gendančio maisto.
 8. Stovyklos metu nerūkyti.
 9. Stovyklos metu nevartoti alkoholinių gėrimų bei kitų svaiginančių medžiagų.
 10. Neišeiti iš stovyklos teritorijos be vadovų leidimo.
 11. Nesimaudyti vandens telkiniuose be stovyklos vadovų leidimo bei priežiūros.
 12. Vadovai turi teisę išsiųsti dalyvį iš stovyklos jai nepasibaigus, jei dalyvis nesilaikys šiose taisyklėse nurodytų 8-11 punktų reikalavimų.


TĖVŲ (GLOBĖJŲ) ĮSIPAREIGOJIMAI


 1. Į stovyklą atsivežti Vaiko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 027‑1/a), išduotą ne anksčiau kaip prieš metus, ar jo kopiją, galiojančią draudimo poliso kopiją.
 2. Atsakyti stovyklos organizatoriui bei atlyginti nuostolius, jei jų atstovaujamas stovyklos dalyvis stovyklos metu savo kaltais veiksmais padarytų žalos stovyklos organizatoriui ar stovyklos metu naudojamam turtui.
 3. Pasiimti vaiką iš stovyklos, jei pagal šių taisyklių 8-11 punktus vaikas yra išsiunčiamas iš stovyklos.
 4. Netrukdyti stovyklos programai. Be rimtos priežasties nelankyti vaikų stovyklos metu. Apie atvykimą informuoti stovyklos viršininkę. Pasiimant laikinai vaiką iš stovyklos (ar anksčiau išvykstant) rašyti prašymą stovyklos viršaičiui. Vaikui būnant su tėvais, atsakomybė už vaiko sveikatą ir saugumą tenka tėvams.
 5. Neskambinti ir neprašyti, kad stovyklos dalyvis skambintų. Esant būtinumui susisiekti su vaiku per stovyklos vadovus ar stovyklos viršininkę (telefonai trukdo stovyklos programai, atitraukia vaikų dėmesį ir neigiamai veikia jautresnius vaikus).


Į STOVYKLĄ REIKIA PASIIMTI


 1. Medicinos pažymą;
 2. Patogią avalynę;
 3. Maudymosi kostiumą;
 4. Kepuraitę nuo saulės;
 5. Apatinių rūbų komplektus visam buvimo stovykloje laikotarpiui;
 6. Kelis komplektus patogių drabužių;
 7. Apsiaustą nuo lietaus;
 8. Kremą nuo saulės, priemonę nuo uodų bei erkių;
 9. Higienos priemonių komplektą: dantų pastą, dantų šepetėlį, šukas, muilą, šampūną, rankšluostį;
 10. Pleistrą nuo nuospaudų;
 11. Užvalkalus antklodei ir pagalvei, paklodę.